Biuro rachunkowe WEKWERT&MELER s.c. zostało utworzone 28 października 2006 roku.
W dniu 4 października 2011 spółka została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod Nr 3741.
Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych, a posiadane doświadczenie poparte jest starannym wykształceniem.

Spółka WEKWERT&MELER s.c. jest firmą rodzinną, w której pracownikami są między innymi:

  • Alicja Wekwert, biegły rewident wpisana do rejestru biegłych rewidentów prowadzonego przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 4297,
  • Arleta Meler, biegły rewident wpisana do rejestru biegłych rewidentów prowadzonego przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 11869, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu
  • Krzysztof Meler, absolwent Politechniki Poznańskiej w Poznaniu oraz Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prawa bilansowego, podatkowego i gospodarczego. Specjalizujemy się w obsłudze ksiąg rachunkowych, rozliczaniu projektów inwestycyjnych, optymalizacji podatkowej. Nie zapominamy przy tym o najważniejszej sile gospodarczej, jaką są mikroprzedsiębiorcy, którzy mogą u nas liczyć na prowadzenie ich rozliczeń pod nadzorem uprawnionych fachowców. Pracujemy dla firm z bardzo zróżnicowanych branż takich jak przemysł drzewny, handel hurtowy, transport oraz nieruchomości. Nasz obszar działania nie jest ograniczony do terenu Polski, współpracujemy z kancelariami w Niemczech i Austrii. Posługujemy się językiem niemieckim.

Usługi księgoweKadry i płace

Kontakt